Horoskopi javor nga Meri/ Kjo shenjë horoskopi do marrë një propozim

Astrologe Meri ka lajme të rëndësishme për shenjat e horoskopit. Fokusi i kësaj jave është ma rrëdh ënia me të tjerët. Disa nga shenjat e horoskopit do të kenë keqkuptime ndërsa për të tjerët priten lajme të mira. Lexoni më poshtë parashikimin për çdo shenjë horoskopi.

Dashi
Egoizmi juaj per te qetesuar dhe barazuar nje ma rredh enie me partnerit tuaj do ta veshtiresohet derisa te pranoni disa kerkesa te tyre

Demi
Ne ceshtjet e nje dileme per nje ma rredh enie te cilen e keni mbajtur te fshehte dhe e keni keqtrajtuar shume psikologjikisht, do kuptoni se nuk mban me dhe duhet te beheni me te hapur dhe bashkepunues

Binjaket
Do te kuptoni se nuk eshte e mire vetem ajo ma rredhe nie qe ju ngre emrin ne nje rreth social, por e mire eshte ajo qe ju bene juve te ndjeheni mire dhe te lumtur

Gaforrja
Nese keni nje pune me pergjegjesi dhe te rendesishme kjo nuk do te thote qe nuk duhet te merreni edhe me pune te rendomta familjare. Kujdes ma rredheniet ne familje

Luani
Nuk eshte koha te kembengulni me kokefortesi per nje lidhje me dike qe e enderroni, por eshte lar.e Ktheni syte nga ajo qe eshte afer jush ne perditeshmeri

Virgjeresha
Nese do jepni gjithcka ne menyre te barabarte per njeriun tuaj te dashur atehere gjerat do ekuilibrohen. Ne te kundert do prisni me kot qe te mbusheni shpirterisht

Peshorja
Keni ne dore te rigjeneroni veten dhe marredheniet tuaja ne pergjithesi. Do cliroheni nga nje partner kokeforte

Akrepi
Psikologjikisht dhe shpirterisht keni nevoje per nje rigjenerim ero tik, por mbi baza te drejtesise dhe barazize ne nje lidhje. Ne te kundert do merreni vetem me punen dhe kjo do ju lere vetem

Shigjetari
Nje shoqeri e mire dhe nje partner qe ju qendron prane edhe ne perditshmerine e puneve dhe aktiviteteve tuaja do jete me e mira per ju sesa nje person qe ju mbizoteron emocionalisht

Bricjapi
Duhet te gjeni barazi dhe vleresim si ne martesen tuaj ashtu edhe ne raport me eproret apo njerezit me te cilet punoni. Kjo do jete e veshtire prandaj kujdes. Megjithate do keni nje propozim ne jeten er otike te mire

Ujori
Duhet te hapeni pak me shume ne jeten e perditeshme per te bere nje ekuiliber te ri ne ate qe mendoni per te tashmen dhe ate qe mund te realizoni per te ardhmen sidomos ne fushen e ndjenjave

Peshqit
Perpiquni te gjeni mirekuptim ne lidhje me partnerin ne cift apo me dike qe bashkepunoni pasi ka ardhur momenti te ekuilibroni te ardhurat dhe ndjenjat.

TE TJERA