“Kur nuk ke fytyrë thua çfarë të duash!”/ Berisha “demaskon” publikisht Ramën

142

Ish kryeministri Sali Berisha, ka demaskuar publikisht edhe një herë kreun e qeverisë Edi Rama për premtimet e pambajtuar.

 

Duke marrë shkas nga një video që ky i fundit postoi mëngjesin e sotëm në rrjetet sociale, ku shruante se aeroporti i Kukësi do të jetë gati vitin e ardhshëm, Berisha kujton deklaratën e një vitit më parë, duke nxjerrë edhe njëherë në pah mashtrimet publike të kreut të qeverisë.
LEXO EDHE: Vendimi surprizë i Ramës/Çfarë ka ndryshuar sot

 

“Kur nuk ke fytyre u thua njerezve çfare te duash! Lexoni se çfare shkruante dy vite me pare dhe çfare shkruan sot pa u skuqur per aeroportin e Kukesit Edvin Kristaq Mafia!

 

ps: ne vitin 2000 te perfundimit te tij aty uleshin aeroplanet e medhenj te transportit te NATOs qe projektoi dhe ndertoi aeroportin me angazhimin e EBA! sb”