“A të dukem naj farë vajze?”, Rudina Dembacaj tregon marrëdhënien e veçantë me vjehrrin

193

Aktorja e njohur Rudina Dembacaj dhe ish deputeti Mark Frroku janë kthyer në një ndër çiftet më të komentuar nga publiku dhe mediat. Rudina është treguar gjithmonë shumë e hapur për jetën e saj private dhe ka zbuluar se shkon shumë mirë me familjen e Markut.

Këtë të Hënë ajo ka publikuar në Instastory video krah vjehrrit të saj dhe të dy po pinë cigare. Në videon në fjalë Rudina e pyet vjehrrin nëse mendon se ajo është e mirë dhe ai e pohon.

“A të dukem naj farë vajze? A jam e mirë?”, dëgjohet të thotë aktorja. “Për mua në të gjitha drejtimet je shumë e mirë”, i përgjigjet vjehrri. “Sa i mirë, ti je më i miri, veçse nuk na lë rehat nëna me Markun”, shton Rudina