Hemoragji cerebrale, aktori i njohur shtrohet në spital (FOTO )

196

Aktori Bruno Shllaku është shtruar këtë pasdite në QSUT, pasi ka pësuar hemoragji cerebrale.

 

Fatmirësisht gjendja e tij shëndetësore nuk është e rënduar, por ndodhet i shtruar në Reanimacion për tu mbajtur në kontroll.

 

Me dhjetra role në skënën e teatrit dhe kinematografisë, Bruno Shllaku suksesin e fundit e pati në filmin ” I love Tropoja”.