Alban Dudushi surprizon Bietën në mes të emisionit, moderatorja përlotet

243

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo festoi 35-vjetorin e lindjes. Gjatë emisionit të saj “Ftesë në 5”, Bieta mori një surprizë nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, Alban Dudushi dhe familja e saj.

“Gjërat e dashurisë do të t’i them në shtëpi, por këtu po ta lexoj këtë poezi”, i tha Albani Bietës dhe interpretoi një pjesë nga vepra e Kadaresë “Në parkun që mbuluan fletët”

Ndërsa vogëlushi Kroi Art e puthi të ëmën nga ekrani.

E përlotur Bieta e falënderoi Albanin për surprizën: “Faleminderit dashuria ime”.