Alban Dudushi surprizon Bietën në mes të emisionit, moderatorja përlotet

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Bieta Sulo festoi 35-vjetorin e lindjes. Gjatë emisionit të saj “Ftesë në 5”, Bieta mori një surprizë nga njerëzit e saj më të shtrenjtë, Alban Dudushi dhe familja e saj.

“Gjërat e dashurisë do të t’i them në shtëpi, por këtu po ta lexoj këtë poezi”, i tha Albani Bietës dhe interpretoi një pjesë nga vepra e Kadaresë “Në parkun që mbuluan fletët”

Ndërsa vogëlushi Kroi Art e puthi të ëmën nga ekrani.

E përlotur Bieta e falënderoi Albanin për surprizën: “Faleminderit dashuria ime”.

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në emisionin “Ballkan” në Abc të gazetares Linda Karadaku, amanetet e heroit tonë, i cili luftoi...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave të cilat pritet të zbresin nën zero gradë celsius përgjatë ditës së shtunë dhe të...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...