Horoskopi ditor, e enjte 9 prill 2020

177

Dashi

- PUBLICITET -

Kjo është një periudhë mjaft e favorshme për emocionet. Në këtë moment mund të përfshiheni në dy histori njëherësh, ndërsa do të ishte më mirë që të zgjidhnit vetëm njërën prej tyre. Në punë pritet që të merrni një përgjigje me rëndësi.

Demi

Do të ndiheni shumë të lodhur dhe keni nevojë që të pushoni. Mund të ndiheni konfuz edhe në sferën sentimentale, ndaj bëni mirë që të shmangni reagimet impulsive. Duhet të bëni kujdes edhe në planin ekonomik, duke mos shpenzuar shumë.

Binjakët

Në raportin në çift situata do të përmirësohet dhe mund të ketë një riafrim. Nëse nuk keni shumë kohë që keni dalë nga një lidhje, mund të keni mundësi të reja. Në punë do të ketë përmirësime dhe do të ndiheni të vlerësuar.

Gaforrja

Hëna do të ketë ndikim të favorshëm, duke stimuluar emocionet e bukura. Në dashuri më e keqja ka kaluar. Nëse nuk ka pasur një shkëputje përfundimtare, në punë, do të ketë përmirësime.

Luani

Në dashuri duhet kujdes dhe qetësi. Nëse do ju bëhet një ftesë, mos e refuzoni! Në punë, do keni mundësi që të vendosni që të mbyllni një situatë e cila nuk ju kënaq.

Virgjëresha

Në dashuri duhet të bëni kujdes, pasi nëse ka diçka që nuk shkon, është më mirë që të flisni dhe ti zgjidhni gjërat. Në punë do të ketë ndryshime me rëndësi.

Peshorja

Ky është një moment shumë i mirë për ndjenjat, ku do të jeni të mbushur me energji dhe dëshirë për të vepruar. Projektet në çift janë mjaft të favorizuara. Në punë do të jeni gjithë energji, edhe pse mund të ketë ndryshime të nevojshme.

Akrepi

Pavarësisht se ka momente nervozizmi, në dashuri gjërat do të ecin më së miri. Çiftet që do të krijohen, do të jenë mjaft të favorizuara. Në punë, mos i zvarrisni shumë gjërat.

Shigjetari

Në punë mund të përballeni me probleme dhe shqetësime, ndaj mundohuni që të mos i shkarkoni në sferën sentimentale. Në dashuri duhet të tregoheni të kujdesshëm. Mundohuni që të jeni më të qetë.

Bricjapi

Gjatë kësaj të enjteje do jeni mjaft të tensionuar. Në dashuri, çiftet e konsoliduara mund të bëjnë diçka më shumë, madje mund të përjetohen edhe ndryshime, shkruan noa.al. Mundohuni që të rezistoni në punë dhe të mos çoni dëm, gjithçka që keni bërë deri më tani.

Ujori

Kjo ditë do të sjellë lodhje dhe nervozizëm. Gjërat në dashuri mund të mos ecin mirë dhe raporti në çift do të jetë i mbushur me dyshime. Në punë duhet përkushtim, por rezultatet nuk do të vonojnë të vijnë.

Peshqit

Hëna do të kompensojë ndikimin e kundërt të Venusit dhe në dashuri, mund të bëhet diçka më shumë. Do të jeni të gatshëm për të shkuar kundër njerëzve që doni. Në punë, mund të ndiheni shumë të kënaqur, ndaj duhet të veproni me kujdes.

- PUBLICITET -