Bebe me Markun, Rudina tregon planet për zgjerimin e familjes

552

Aktorja Rudina Dembacaj është shumë aktive në rrjete sociale. Ajo nuk ngurron t’iu kthejë përgjigje fansave të saj, të cilët i drejtojnë pyetje nga më të ndryshmet. Që nga momenti kur aktorja bëri publike lidhjen me Mark Frrokun, një pjesë e mirë e pyetjeve vërtiten rreth tij.

Në një bisedë të realizuar me ndjekësit në Instastory, Rudina është treguar shumë e hapur dhe ka treguar detaje të reja për lidhjen me ish-deputetin. Ajo ka folur dhe për planet e zgjerimit të familjes, duke zbuluar se në planet e tyre është dhe një fëmijë.

“A ke menduar të bësh një bebe me Markun?”, i shkruan një ndjekës dhe aktorja ka konfirmuar. “Po”, i shkruan ajo.