“Lani duart, lani duart!” Rama del live me thonj të pisët e të paprerë (FOTO)

122

Kryeministri Edi Rama është kritikuar shumë shpesh për pamjen e tij, stilin e veshjes e së fundmi edhe për thonjtë.

 

Duke qënë se jemi në një periudhë pandemie, kryeministri Rama, si kryeministër i Shqipëisë apelon nga mëngjesi në darkë për higjenën personale dhe larjen e duarve.

 

Por harron të presë thonjtë e tij!

 

Rikujtojmë se thonjtë janë një burim i madh mi krobesh e nga pamjet që mund ti shihni në galerinë e bashkëngjitur lajmit, nuk janë as të pastër.