“Po bëjnë punë heroike”/ Meta falënderon gazetarët, reporterët operatorët dhe stafet teknike

136

Presidenti Ilir Meta ka shprehur falënderime për të gjithë gazetarët, në veçanti reporterët e terrenit, operatorët, dhe stafet teknike, të cilët sipas tij, në këto momente të vështira po bëjnë një punë të shkëlqyer heroike dhe atdhetare në shërbim të informimit publik,

 

transparencës dhe mbrojtjes së shëndetit të çdo qytetari në Republikën e Shqipërisë!

Meta shpreh mbështetje dhe solidaritet të plotë edhe me familjet e tyre!

 

“Së bashku për të mbrojtur shëndetin e çdo qytetari”, shkruan Meta./CNA.al