“Na ndihmoni dhe ju, të mos ndëshkoheni me gjoba!”, ja çfarë ka ndodhur gjatë natës, policia nxjerr pamjet

279

Policia e Shtetit publikon pamje nga gjendja neper rruget kryesore te vendit, ne shume qytete, nese zbatohet apo jo shtetrrethimi i urdhëruar nga qeveria. Ne video, shihen rruget bosh dhe vetem makina te parkuara, sipas vendimit per bllokimin e levizjes.

 

“Ajo që kërkohet nga çdo qytetar është të rrijë në shtëpi, duke respektuar oraret e vendosura në kuadër të masave për parandalimin e përhapjes së CO VID-19. Na ndihmoni dhe ju, të mos ndëshkoheni me gjoba!”-apelon policia.