Babai zbulon pse djali i tij vonohej gjithmonë në dush

287

Ky është momenti kur një baba në SHBA zbulon se përse djali i tij vonohej shumë në dush. Josh Fairbanks vendosi të zbulojë se përse 12-vjeçari kalonte kaq kohë duke u larë.

- PUBLICITET -

 

Videoja e adoleshentit duke kënduar dhe kërcyer në dush është bërë përsëri hit në internet. “Prej kur e vendosëm një zmadhues me bluetooth në banjo, djali ynë filloi të vonohej shumë në dush. E zbuluam pse”, shkruan në përshkrimin YouTube.

 

Shiko Videon:

- PUBLICITET -