Soni Malaj dhe Ori Nebiaj përloten live, çfarë iu kujtoi performanca e vajzës

179

Këngëtarja shqiptare Soni Malaj dhe moderatorja Ori Nebiaj janë përlotur në show-n “Top Talent” në Top Channel.

 

Ato janë përlotur pasi kanë dëgjuar Vlera Krasniqin, të këndonte baladën e Christina Aguliera-s, me titullin “Hurt”, këngë që i dedikohet babait të këngëtares së famshme. Pas duartrokitjeve, Soni tha se kjo ishte kënga që Christina ja ka kushtuar të atit, që mesa duket i ka kujtuar babain e saj.

 

“Kjo është një këngë që Christina Aguliera ia ka kushtuar të atit…”, u shpreh Soni Malaj e përlotur. Ndërsa Ori Nebiaj u shpreh: “Për të gjitha ne gocat e babait…”

 

Edhe kjo e fundit nuk e ka babain e saj, pasi është ndarë nga jeta.