Disa vende që mund të vizitoni në fshatin Reç

1.Bar Restorant Shporta e Reçit

2.Inkubatori i Përpunimit të Produkteve Lokale

3.Fabrika e Përpunimit të Qumështit

4.Pylli i Geshtenjave

5.Shpella e Pellumbave

6.Sheu i Rrjollit

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...