Nuk duroi më: Krenar Çoçaj shprehet publikisht për Luanën

214

Luana Vjollca është prej vitesh në një lidhje dashurie me biznesmenin Krenar Çoçaj, lidhje e cila tashmë është konsoliduar edhe pse çifti preferon të mos e bëjnë publike.

Së fundmi Luana duket se e ka lënë pak pas dore partnerin dhe po angazhohet me karrierën.

Moderatorja po punon për të sjellë në ekran një emision të ri dhe ditën e djeshme bëri të ditur se po punon edhe për një këngë të re.

Kështu Krenari nuk ka duruar më dhe është ankuar publikisht. Ai ka bërë një koment në postimin e fundit të Luanës ku shkruan: “Na ke lodh pune, pune, çohu shko naj pushim mo”.