HYRJELAJMESHOWBIZKëngëtaret Nora dhe Jonida bëjnë xing me të njëjtin fustan

Këngëtaret Nora dhe Jonida bëjnë xing me të njëjtin fustan

Në muajin tetor, këngëtarja Jonida Maliqi tërhoqi vëmendjen e të gjithëve me një fustan të gjatë ngjyrë bezhë, i cili i nxirrte në pah for mat tru pore. Fustanin ajo kishte zgjedhur ta vishte në një nga puntatat e emisionit “ADC” dhe e kishte kombinuar mjaft bukur me flokët e kapur dhe grim minimalist.

 

Tani po të njëjtin fustan, e ka veshur edhe Nora Istrefi dhe nuk e dimë se kujt i shkon më shumë. Këngëtarja e hitit “Anna” ka publikuar pak më parë në Instagram një foto me fustanin, i cili e bën të duket shumë ele gante. Nora ka zgjedhur ta kombinojë me flokët e lëshuar, me onde dhe ka vendosur vathë në po të njëjtën ngjyrë.

 

TE TJERA

spot_img