‘Do ikja nga kjo botë me zemrën plot’, Stresi merr mesazhin më të ndjerë nga e ëma

Reperi i njohur Stresi ka një mar rëdhënie shumë të ngushtë me të ëmën.

Ai i ka de dikuar këngë e për më tepër i de dikon shpesh fjalë nga më të bukurat në rrjete sociale, që pady shim do bënin të lumtur çdo njeri, por dhe e ëma ia kthen në të njëjtën monedhë.

Reperi ka publikuar shpesh në Instastory biseda me nënën e tij, siç ka bërë dhe së fundmi.

Ajo shprehet se Stresi është dhuratë nga Zoti dhe ndihet shumë e lumtur nga vlerësimi dhe dashuria që reperi i jep.

TE TJERA

spot_img