“Djali im është një burrë i vogël”, s’i shfaq pothuajse kurrë fëmijët, Alketa Vejsiu fotografon të birin nga dhoma e hotelit

267

Moderatorja Alketa Vejsiu po shijon disa pushime dimërore në Alpet e Zvicrës, dhe bashkë me të ndodhet dhe familja e saj. Gjithmonë hermetike në postimin e fotove të njerëzve të saj më të dashur, Alketa Vejsiu ka vendosur të postojë një foto të rrallë, ku në sfond shfaqet i biri.

Nga krevati i saj në dhomën e hotelit, që ka përpara një pamje mbreslënëse të maleve me dëborë, Alketa Vejsiu ka fotografuar djalin e saj.

Postimi i Alketa Vejsiut.

“Djali im është një burrë i vogël. Rreze drite, Zoti të bekoftë,”-shkruan Vejsiu krah fotos së postuar në rrjete sociale.

Moderatorja është kthyer në qendër të medias rozë, që pas pjesëmarrjes së saj në Sanremo, si prezantuese e spektaklit të madh italian, në një nga netët e festivalit. Ajo ka shprehur hapur dëshirën për të qenë pjesë e medies italiane, dhe e kemi parë shpesh të udhëtojë drejt shtetit fqinj.