Pas ndarjes nga Jonida Maliqi, Romeo Veshaj “hidhet” në krahët e Samantës Karavellës, kërcejnë bashkë e filmojnë gjithçka

364

Këngëtarja Samanta Karavella ka qënë e ftuara e sotme në emisionin “Treshat”, ku edhe ka folur lidhur me jetën e saj dhe karrierën.

Pas intervistës, Samanta ka marrë pjesë në skeçin me dy binjakët, Romeo dhe Donald Veshaj, të cilët për këtë herë ishin regjizorët e klipit të saj të ri.

Në “klip” ka marrë pjesë edhe Romeo, që luante rolin e balerinit dhe kërcente me Samantën. Të dy kanë kërcyer në krahët e njëri-tjetrit, duke marrë edhe poza intime.

Ndërkohë Samanta ende nuk ka bërë publike ndonjë lidhje të saj romantike, Romeo nga ana tjetër së fundmi është ndarë nga këngëtarja Jonida Maliqi.

Lexo edhe:   Sytë e Eduartit shohin vetëm atë; Regjisor nuk mbahet më dhe i komenton fjalët më të ëmbal Arbanës në fotot e Marokut