Çmenden britanikët! Njihuni me gjyshen… 21 vjeçare (Foto)

Një 21-vjeçare besohet se është bërë gjyshja më e re e Britanisë.

 

Kjo pasi ajo u martua me një 56-vjeçar, i cili kishte një vajzë nga martesa e parë dhe kjo e fundit lindi një vajzë. Çifti u martua në gusht të vitit 2018.

TE TJERA