Aurela Hoxha flet për incidentin që i mdodhi në mes të Milanos? Modelja: Duken qartë të brendshmet!

545

Modelja shqiptare, Aurela Hoxha, ka qenë e pranishme në një event në javën e modës në Milano.

Ajo ka postuar disa foto nga eventi, ku shfaqet me një fustan të kuq të hapur dhe me xixa.

Në fotot e postuara duket sikur ajo nuk ka veshur të brendshme, teksa ka dalë në tapetin e kuq.

Ky detaj u kap edhe nga mediat rozë, të cilat i komentuan këto foto si nxjerrje të “zogut” nga ana e saj.

Mirëpo, kjo e fundit nuk e ka pranuar një gjë të tillë, ndërsa ka postuar në InstaStory një tjetër foto, ku sipas saj tregohen të brendshmet që ka veshur.

Ajo shkruan:
Boll me tituj qesharakë! Duken qartë të brendshmet!

Megjithatë, nëse ka veshur apo jo të brendshme modelja, mund të gjykohet sipas këndvështrimit të gjithësecilit.