Ermal Mamaqi nxjerr ‘zbuluar’ aktorin e njohur

184

Mes dy aktorëve të njohur dhe shumë të dashur në rrjetet sociale ka nisur batutat dhe humori mes tyre.

Aktori Ermal Mamaqi ka nxjerrë ‘zbuluar’ mikun e tij Irgen Çelën që konsumon një pjatë që konsiderohet e shtrenjtë për shumicën e shqiptarëve.

“Xhoda ha 28 euro pjatën,” – shkruan Ermal Mamaqi ndërsa publikon aktorin me një pjatë ushqimi përpara: “Turp…lekë dro ge”.

Aktorët prej ditësh janë në një turne, për filmin e tyre më të fundit “I Love Tropoja”, ku edhe Irgen Çela ka një rol të rëndësishëm në kastin e aktorëve.

FOTO: