“Na le pa gjumë”, vajza e ish-deputetes “tërbon” Instagramin me fustanin e shkurtër

269

Ada Deda është vajza 20 vjeçare e ish- deputetes shqiptare Albina Deda. Ada ka qenë jo pak e komentuar për hiret e saj fizike por edhe për fotot e nxehta në rrjet, sidomo gjatë verës.

Por edhe së fundmi Ada ka “çmendur” fansat me fotot e publikuar me fustan të shkurtër dhe të hapur gold që e bën të duket një yll.

Bukuroshja ka marrë komplmente pafund ku mes tyre ka dhe nga ata të cilët ankohen se i la pa gjumë.