Provoni kete diete të pabesueshme, humbisni 7 kg në 7 ditë, rifreskoni trupin dhe ndjehuni më mirë!

197

Kastraveci perbehet nga nje sere vitaminash,mineralesh dhe ushqyesish thelbesore per trupin.Ai permban sasi të mëdha të ujit qe përmirësojnë metabolizmin. Kastraveci ndihmon në largimin e lëngjeve të tepërta dhe djegien e yndyrës nga trupi.

- PUBLICITET -

 

Sot ne do t’ju prezantojmë dieten që do t’ju ndihmojë të digjni kilet e teperta në një periudhë shumë të shkurtër kohore:

 

Mëngjesi: 2 vezë të ziera dhe sallatë me kastravec.

 

Paraditja: kumbull, pjeshke dhe mollë.

 

Dreka: një fetë me bukë gruri dhe sallatë kastraveci.

 

Darka: cfaredolloj fruti.

 

Përsëriteni këtë diete për një javë.

- PUBLICITET -