SHKODRA TRONDITET SERISH, LENDE PLASESE NE BANESEN E ISH PUNONJESIT TE TATIMEVE

Një shpërthim me lende plasese ka ndodhur në lagjen “Qafë Hardhi” në Shkodër. Ngjarja është regjistruar rreth orës 2 e 30. Burime  bëjnë me dije se janë dëgjuar dy shpërthime të njëpasnjëshme.

Nga të dhënat e para bëhet mësohet se tritoli është vendosur pranë banesës së shtetasit Nikollë Arra i cili eshte ish basketbollist dhe njekohesisht edhe ish punonjes i tatimeve ne qytetin e Shkodres.

 

Nuk dihen arsyet e ngjarjes ndersa raportohet se lënda plasëse i është vendosur pranë portës.

 

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME