Tashmë duket si një 20 vjeçare, Eli Fara nuk njihet me ndryshimin e saj të fundit

Kjo fotografi e Eli Farës do të ju pa fjalë!Këngëtarja Eli Fara është 52-vjeçare, por ajo njihet si një nga personazhet publike që nuk i lë shenjë mosha.

E Fara ka befasuar të gjithë me fotografinë më të fundit që ka postuar, ku shfaqet e grimosur dhe e rregulluar, duke pozuar me flokët e lëshuar dhe duket shumë ndryshe.

Ajo shfaqet si të ishte në moshë shumë të re e madje i bën konkurrencë edhe vajzave në të 20-tat.

Në këtë foto ajo madje mund të ju ngjajë si të ishte një nga motrat Kardashian!Megjithëse fotoja vërehet se ka disa ndërhyrje në të, këngëtarja megjithatë duket shumë e freskët në këtë dukje.

- Publicitet -

TE TJERA

spot_img