Prej 6 vitesh në një lidhje, kush është menaxheri që dashuron Luanën

Këngëtarja dhe moderatorja Luana Vjollca prej 6 vitesh është në një lidhje dashurie me menaxherin e saj, Krenar Çoçajn.

 

Çifti janë fotografuar shpesh bashkë, kanë shëtitur botën bashkë, por preferojnë të mos e bëjnë lidhjen publike.

 

Megjithatë duket se një dasmë do jetë dita që Luana do e pranojë hapur dashurinë për Krenarin. “Panorama plus”, ka mësuar se Luana po planifikon të bëjë një ceremoni dasme me Krenarin.

TE TJERA

spot_img