Baba për herë të tretë, Kastro Zizo prezanton partneren!

Në “Kënga Magjike 2019”, Kastro Zizo zbuloi ekskluzisht se do të bëhet baba për herë të tretë, teksa edhe prezantoi këngën konkuruese “Pema e jetës”.

Më pas teksa kishte të ftuar gazetaren Genta Hodo në “Late Night Show”, kjo e fundit e vendosi në “siklet” Kastron çfarë e detyroi këtë të fundit të zbulonte gjininë e foshnjes, djalë.

Për partneren e Kastros nuk dinim asgjë, por në këtë foto të postuar në rrjetin e tij social Instagram, Kastro prezantoi për herë të parë partneren e cila shihet me barkun e rrumbullakosur. Duhet thënë që shkojnë shumë, siç e shihni dhe në foton e cover-it të lajmit.

TE TJERA

spot_img