Modelet shqiptare bëhen pjesë e projektit të “Dolce & Gabbana”

Dorina Gegiçi është njëra nga modelet më të kërkuar në gjithë shqiptarinë. Ajo është e fokusuar kryesisht tek bota e televizionit si dhe te modelimi.

 

Kohë më parë ajo ka qenë pjesë e “Guess”, ndërsa së fundmi përmes një postimi në rrjetin e saj social Instagram Gegiçi ka dhënë lajmin se ajo dhe disa modele tjera shqiptare do të jenë pjesë e një projekti të firmës së famshme italiane “Dolce & Gabbana”.

 

“S’kam se si mos të jem mirënjohëse për këtë projekt të “Dolce & Gabbana”, në të cilin do të jem bashkë me Bernarda Islamaj, Xhesika Gjinaj dhe Ergi Bardhollari” ka shkruar ajo.

 

Edhe modelja tjetër Bernarda Islamaj është konsideruar një nga vajzat më të bukura shqiptare

 

Projekti në fjalë quhet “Dolce & Gabbana Swimwear 2020”.

TE TJERA