Aurela Gaçe surprizon bashkëshortin e saj në mes të skenës: Falendroj Zotin qe na i bashkoi rruget

317

Bashkëshorti i këngëtares shumë të njohue e të dashur për publikun, Aurela Gaçes, Skerdi feston ditëlindjen.

Mbrëmjen e djeshme Aurela i ka bërë surprizë bashkëshortit duke e ftuar atë në skenë dhe duke i kënduar posacerisht këngën e tyre “Shpirt i shpirtit tim”.

Pastaj Aurela e ka publikuar në Instagram komentin dhe shkruan se nuk mundi të rrinte pa e thënë në sy të të gjithë njerëzve sa shumë e do Skerdin.

Në fund këngëtarja falenderon Zotin që rrugët e tyre u bashkuan.

“Hemmm. Kjo ndodhi te premten. Ishte ditelindja jote dhe unë u mata, nuk te urova ne rrjet ashtu sic mund te ndodhe zakonisht.

E dija qe do ta gjeja veten neper portale, edhe e mbajta per vete urimin. Pastaj erdhi nata une isha ne skene e nuk munda pa ta thene ne sy te te gjithe atyre njerezve qe vijne aty e me japin kaq shume dashuri. Ashtu me erdhi e te therrita ne skene .

Mendova, e pse te mos e shfaq pakez ate cfare ndjej per ty nepermjet kenges tone “Shpirt i Shpirtit tim” Fundja fundit ,ata njerez qe me duan, le ta njohin edhe kete pjese te jetes time.

Une e di qe Zoti na i bashkoi rruget. Nuk eshte rastesi asgje.

E falenderoj ATE perdite qe te solli ne jeten time. Kaq per sot se edhe nuk kemi shume qejf ti shfaqim ndjenjat kaq hapur”, shkruan Aurela.

Lexo edhe:   Aktorët turq dhe pagesat e majme për një serial