Ke pirë hâshash ti? “Rrugët tona ndahen këtu”, Olsi bylyku ‘trâdhton’ mikun e tij të ngushtë

1323

Këngëtari i njohur Lorenc Hasrama i cili arriti sukses që pas pjesëmarrjes së tij në “Këngën Magjike 2018”. Ndërkohë këngëtari i njohur arriti sukses edhe më të madh me aktorin e humorit, Olsi Bylyku.

Por teksa sëfundmi Lorenci ka qenë i ftuar në emisionin “Glamour Zone” ai ka folur për jetën e tij dhe eksperiencat në fushën e muzikës.

Teksa Hasrama ka folur edhe për miqësinë e ngushtë me Osli Bylykun, pasi janë dy miq shumë të mirë, këngëtari i ka bërë një lojë aktorit ku e akuzon se ka fol keq për të. Në momentin e parë ai nuk e beson dhe i thotë: Ke pirë hâshash ti?

Por ndërkohë që këngëtari i thoshte t’i ju ke thënë njerëzve se unë e kam bërë njeri Lorin, më ke sharë, këngëtari me zor mbante të qeshurën e në fund Olsi i thotë: Rrugët tona ndahen këtu.

Dëgjoni nga minuta 20:45

Olsi në filim e mori si të vërtetë dhe nuk dinte çfarë të thoshte.

Pasi Olsi i thotë rrugët tona ndahen këtu, Lorenci nuk e mbajti të qeshurën dhe i tregoi se e gjitha ishte një lojë.