Do të notojë në para, kjo është shenja e HOROSKOPIT që do të bëjë namin në 2020-n

Kemi hyrë zyrtarisht në periudhën më të bukur të vitit, në periudhën ku i gëzohemi dritave shumëngjyrëshe, flokëve të para të dëborës, zbukurimeve që kanë “pushtuar” ëmbëlsisht rrugët e qytetit, e thënë më ndryshe ky është momenti ku të gjithë ndihemi nga pak fëmijë.

Por nëse disa prej jush shijojnë pjesën romantike të festave, të tjerë mendojnë për llogari e shifra. Mirëpo përpara se të bëni plane se sa keni humbur e sa keni fituar, dijeni që janë yjet ato që vendosin për ju, sidomos për financat gjatë 2020-s.

Dhe të bekuarit e këtij dhjetëvjeçari të ri janë as më pak e as më shumë se të lindurit në shenjën e Bricjapit që do të notojnë në para gjatë vitit pasardhës.

Inteligjent, i fortë dhe i dedikuar ndaj punës, suksesi dhe pasuria janë një pjesë e prioriteteve të tij. Bricjapi është një shenjë me këmbë në tokë dhe të gjitha paratë që fiton nuk i shpenzon në mënyrë të kotë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Ndahen 24 ditë pas dasmës, arsyeja e këtij çifti do u lërë pa fjalë…

Për Adrianon flitet sërish. Ish-ylli i Interit është ndarë...

Rrëfime rrëqethëse/ Vajzat shqiptare po martohen për para, ja si po funksionon ky biznes

“Piranjat” në Abc të moderuar nga Arilena Ara dhe...

(Video) Artistja shqiptare habit me rrëfimin: E kam blerë tokën ku do varrosem dhe …

Piktorja e njohur, Zake Prelvukaj, pas nje kohe te...