“Princesha e akullit”, shikoni sa është rritur vajza e Inis Gjonit (Foto)

Inis Gjoni është konsideruar gjithnjë femër joshëse dhe e bukur.

Por duket se këtë duhet t’i lerë fronin të bijës, Coco Antonel. Vogëlushja edhe pak mbush 8 vjeç.

Në prag festash, Coco, me sy blu e flokë të gjata, tipare që duket se i ka trashëguar nga e ëma, ka realizuar një set fotosh e video të mahnitshme si ‘princesha e akullit’.

TE TJERA