HYRJELAJMESHOWBIZMomenti që shtangu publikun, çfarë i ndodhi Fifit pasi fitoi vendin e...

Momenti që shtangu publikun, çfarë i ndodhi Fifit pasi fitoi vendin e dytë

U mbajt mbrëmjen e djeshme edicioni 21 i festivalit “Kënga Magjike”. Fituese e çmimit të parë u shpall Eneda Tarifa me këngën “Ma zgjat dorën”, në vendin e dytë Fifi me “Marova” dhe në vendin e tretë Anxhela Peristeri me “Dikush i imi”. Pasi i dha kupën e çmimit të tretë Anxhelës, Arditi ftoi në skenë Fifin, por ndodhi një e papritur.

 

Për disa minuta të gjithë shtangën pasi Fifi nuk doli në skenë. Teksa të gjithë e prisnin, Ffi nuk dukej gjëkundi. Kështu Arditi ftoi në skenë fituesin e vitit të kaluar, Flori Mumajesin. Mirëpo sapo Flori u ngjit në skenë, me shpejtësi duke vrapuar u shfaq Fifi. Këngëtarja përqafoi Arditin e moderatori i tha: “Shpirt, zemër je”, moment i cili e përloti Fifin.

 

Nuk dihet ende arsyeja pse Fifi u vonua aq shumë për të dalë në skenë.

TE TJERA

spot_img