Jeta vazhdon/ Rama publikon videon e veçantë nga Durrësi: Fëmijët të gëzuar ndezin bredhin e Krishtlindjeve

Jeta në qytetin e Durrësit po i rikthehet rutinës dhe normalitetit dita ditës ku buzëqeshja në fytyrat e qytetarëve dhe sidomos tek fëmijët duket si dritë pas situatës së krijuar nga tërmeti.

 

Kryeministri Rama ka publikuar një video ku duken të lumtur e të gëzuar, një grup fëmijësh të prekur nga tërmeti që janë strehuar në qendrat sociale në Durrës teksa zbukurojnë dhe ndezin bredhin e Krishtlindjeve.

TE TJERA