Eni Vasili në lidhje direkte: Termet, prit, prit -Ja si reaguan zonjat në publik (video)

Lekundje te forta u ndjenë mbrëmjen e djeshme rreth ores 22:00, me magnitude 4.5 balle dhe epiqender ne Hamallaj.

 

Ndersa ishte ne transmetim direkt, moderatorja Eni Vasili kishte ne lidhje ministrin Blendi Klosin qe po fliste per situaten dhe akomodimin e banoreve te prekur nga termeti i pare shkat.rrimtar, kur u ndjene lekundjet.

 

Eni tentonte ti nderpriste fjalen, por Klosi ende nuk e kishte kuptuar qe kishte pasur lekundje te forta.

 

E ndersa ne studio publiku filloi te reagonte, Vasili u mundua t’i qetesoje duke u thene se nuk ka asgje dhe se jane ne katin e pare dhe gjithcka eshte ne kontroll.

 

Me pas Eni ka kaluar ne publicitet, per te qetesuar zonjat e publikut.

Rrezik për sigurinë kombëtare/ Protesta e 6 dhjetorit, Policia i bën të papriturën Sali Berishës

Policia e Shtetit ka refuzuar kërkesën e Sali Berishës dhe të Partisë Demokratike për të zhvilluar protestë më 6 dhjetor, ditë kur në Shqipëri...

Zi në familjen e Getoar Selimit, reperi humb personin e afërt

Sot është një ditë e trishtë për familjen e reperit Getoar Selimi.   Halla e reperit është ndarë nga jeta. Lajmin e hidhur e ka bërë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Aktori i njohur shqiptar rikthehet pas 10 vitesh në Shqipëri dhe …

Aktori Elvis Pupa më shumë se 10 vite është...

A jeni bere gati per bakllavane? Ja si ta pergatisni qe t’ju tretet ne goje. Video

Ingredientët: 60 peta për bakllava 1 filxhan stika të grira imët ½...

Nipi i Isa Boletinit: Ju tregoj cilat ishin amanetet e gjyshit tim për Shqipërinë

Nipi i Isa Boletinit, Gazmend Boletini ka rrëfyer në...

Behuni gati.Keto qytete do të mbulohen nga bora ditën e dielë

Fundjava parashikohet që të sjellë ulje drastike të temperaturave...