Zi në familjen e tij! Albano Bogdo humb njeriun e shtrenjtë, prek me fjalët: Më le plagë të madhe në zemër

3575

Aktori i njohur i humorit, Albano Bogdo ka humbur njeriun e tij të dashur. Bogdo ka postuar një foto tijën në rrjete sociale, ku i shkruante se do ta kujtonte çdo ditë deri në fund të jetës së tij.

- PUBLICITET -

Në postimin e tij, Bodgo nuk e ka publikuar emrin e personit të ndjerë dhe lidhjen që ka pasur me të, por e quajtur thjesht “vëlla”.

“U prehsh në paqe o gjaku im, o vëllai im. Vetëm ai lart që të ka marrë në prehër, e di se çfarë shpirti kishe. Më le plagë të madhe në zemër. Do të kujtoj përditë, deri sa të nxjerr frymën e fundit,“-shkruan aktori.

Më shumë detaje ka dhënë një komentues nga Saranda, qytet nga edhe vjen aktori, i cili ka treguar se bëhet fjalë për një të afërmin e aktorit që ka ndërruar jetë disa kohë më parë.

- PUBLICITET -