“Ua vije urgjent, unë qenkam mbrapa”/ I ngatërroi këngën Era Rusit, Alketa Vejsiu vihet keq në siklet

153

jë moment i sikletshëm ka ndodhur gjatë transmetimit të emisionit “Dance with me”. Moderatorja e programit Alketa Vejsiu nuk ka njohur këngën e Era Rusit duke e ngatërruar me atë të Kidës dhe Ermal Fejzullahut.

- PUBLICITET -

 

Teksa Era i tregonte këngën e saj Alketës, kjo e fundit thjesht ka dëgjuar publikun teksa e këndonte dhe nisi ta kërcejë bashkë me ta.

 

BISEDA NË STUDIO:

Alketa Vejsiu: Cila është kënga jote e preferuar?

Era Rusi: Ajo më e kërkuar, telat e zemrës

Alketa Vejsiu: Cila është kjo n’tela- n’tela?

*këndon Era

Alketa Vejsiu: Ua vije urgjent. Unë qenkam pak mbrapa po publiku qenka shumë i ngazëllyer.

- PUBLICITET -