E mbani mend vajzen e cila kishte dhuruar melçine e saj ? Ja se cfare i beri familja pasi e mori vesh

478

Në rubrikën “Ka një mesazh për ty”, historia e Gentës dhe familjes Haxhiaj përloti të gjithë publikun. Genta i kishte dhuruar një pjesë të mëlçisë, kryefamiljarit të familjes Haxhiaj, Lulzimit, 50 vjeç, gjest i cili i habiti të gjithë.

PUBLICITET

Genta u shpreh se e kishte bërë këtë për babain e saj i cili ka ndërruar j/etë, por këtë veprim nuk ja ka treguar familjes.

Këtë histori Genta ja kishte treguar mamasë së saj, por sikur i kishte ndodhur një shoqeje dhe e ëma nuk e kishte pritur mirë.

Pasi historia u bë publike, Genta ja ka treguar më në fund familjes dhe i pari që e ka marrë vesh ka qenë vëllai i cili i ka puthur këmbët.

“Mami u shokua, akoma s’e ka marrë veten. Komentet pozitive të njerëzve më kanë ndihmuar shumë në këtë situatë, pasi nga to familja ime mori shumë forcë”, ka treguar Genta

PUBLICITET