Bleona Qereti nuk fsheh asnjë gjë/ Hap telefonin dhe tregon mesazhin e Timbaland në WhatsApp: Të dua…

290

Bleona Qereti, këngëtarja shqiptare, sa herë që vjen në Shqipëri flet për karrierën e saj jashtë vendit.

PUBLICITET

E ftuar mbrëmë në show-n “Klanfornia”, këngëtarja ka treguar edhe një mesazh që i ka ardhur nga një personazh VIP i njohur në të gjithë botën, nga Timbaland.

Teksa po fliste për qenin e saj, ajo u bë pjesë e lojës, ku do të tregonte mesazhin e fundit të ardhur nga një i njohur në WhatsApp., Bleona nuk pati aspak problem të tregonte bisedën Timbaland.

“Urime për ‘Paper Empire. Viti 2020 është viti yt”, i shkruante ai, ndërkohë që këngëtarja e falenderonte.

Ajo u shpreh më tej se do të vijojë edhe bashkëpunimin me producentin e njohur

PUBLICITET