Armina Mevlani shtatzënë?

311

Blogerja Armina Mevlani është një ndër vajzat më të ndjekura në rrjetet sociale.

- PUBLICITET -

Ajo është shumë aktive, pasi publikon foto dhe video nga përditshmëria.

Së fundmi, Armina është komentuar shumë nga fansat e saj për kilet e shtuara.Madje ka pasur edhe nga ata që kanë aluduar për një shtatzëni të mundshme.

Mirëpo, ditën e sotme ka qenë vetë bukuroshja që ka hedhur poshtë zërat.

Armina ka publikuar në Instastory një foto ku tregon se fajin e ka ushqimi.

‘Jo shtatzënë, thjesht hëngra mirë’, shkruan në foto.

Kujtojmë që vitin e ardhshëm Mevlani ka paralajmëruar një super dasmë me partnerin e saj Shkëlzen Berisha.

- PUBLICITET -