HYRJELAJMESHOWBIZPërfundon në spital reperi i famshëm që solli hite me këngëtarët shqiptarë

Përfundon në spital reperi i famshëm që solli hite me këngëtarët shqiptarë

Të enjten, reperi i famshëm ka përfunduar në spital për shkak të dhimbjeve në stomak. Sipas E!Neës, ai mund të ketë probleme kardiovaskulare dhe vijon të jetë nën monitorimin e mjekëve.

 

Autoritetet zyrtare thanë se 35-vjeçare u transportua me ambulancë nga shtëpia për në spital. Kujtojmë se French Montana ka bashkëpunuar me Era Istrefin për këngën “No I Love Yous” dhe Gashin për projektin “Creep on Me”, të cilat janë kthyer në hite.

 

Ndërsa artisten Dafina Zeqiri e ka zgjedhur si modele për këngën “Famous”.

TE TJERA

spot_img