HYRJELAJMESHOWBIZTre vjet pasi u ndane, gazetarja shqiptare hap biznes me ish bashkeshortin

Tre vjet pasi u ndane, gazetarja shqiptare hap biznes me ish bashkeshortin

Te merkuren ne emisionin e pasdites ishte e ftuar gazetarja e kronikes se zeze Anduena Llabani dhe ish bashkeshorti i saj Ardit Jaupi.

Martesa e tyre 12 vjecare mbaroi ne 2016 por ato ruajten marredhenie shume te mira me njeri tjeterin.

Cifti jane prinder te nje djali qe e kane quajtur Aleksei dhe ai eshte lidhja e tyre me e forte me njeri tjetrin.

Ne dryshim nga historite e shumta rasti i Anduenes dhe Arditit eshte i vecante pasi ata mbajne marredhenie te mira dhe madje kane ndermend te hapin edhe nje biznes se bashku.

Anduena u shpreh se gjate jetes do te mesojme shume,keshtu une nga Arditi mesoj shume sic edhe ai meson nga une.

Pas bashkejeteses vendosem per tu ndare por tani kemi vendos te hapin nje biznes si nje arsye me shume qe darkat apo drekat e fundjaven te mos i kalojme ne vende te ndryshme por te mblidhemi ne restorantin tone dhe Aleksei te ndihet si nje shtepi te dyte.

‘Ne here pas here mblidhemi edhe me familjet tona dhe kjo neve na ben mire e ta shohim jeten me te bukur’, tha Anduena.

TE TJERA

spot_img