Është ndarë apo jo nga djali i Jozefina Topallit? Eva Murati vendosi të na tregojë të vërtetën

981

Që prej vitit 2013- moderatorja Eva Murati dhe djali i Jozefina Topallit, Genari, janë përfolur për një lidhje dashurie mes tyre.

PUBLICITET

 

Në rrjet u përhapën foto të dyshes dhe më pas ata vetë nisën të publikonin foto me njëri-tjetrin.

 

Mirëpo, vitin e kaluar në media u përhap lajmi se pas 8 vitesh bashkë, çifti i kishte dhënë fund lidhjes.

 

Eva vendosi të mos prononcohej lidhur me këto lajme dhe përgjigjet e saj ishin tepër diskrete, duke i lënë të gjithë kuriozë të dinin ç’ndodh tashmë me jetën e saj private.

 

Mirëpo, ajo ka vendosur të na sqarojë njëherë e mirë gjithçka.

 

Eva ka vendosur statusin e saj “në një lidhje” në Facebook, duke konfirmuar kështu marrëdhënien për të cilën prej kohësh po përflitej.

 

PUBLICITET