Ku i gjete paratë për filmin? Rudina Magjistari e pyet direkt dhe Bes Kallaku e thotë troç…

486

Aktori i humorit Bes Kallaku ishte i ftuar në emisionin e pasdites me Rudina Magjistarit ku ka folur për filmin e tij më të ri, “Falco-n”. I pyetur drejtpërdrejtë nga moderatorja e emisionit, Besi tregoi para gjithë teleshikuesve se cilët ishin ata që kishin kontribuuar financiarisht për prodhimin e filmit.

 

PJESË NGA EMISIONI:

 

PYETJE: Si ia dole që të grumbullosh parat?

BES KALLAKU: Ky film është një mbështetje e të gjithë të ardhurave të familjes time. Gjithashtu kam pasur edhe sponsora. Kam punuar me klering. Unë xhiroja aty dhe na jepnin drekën. Ka qënë pjesa më e vështirë.