HYRJELAJMEPOLITIKËGazetarët kapin ngushtë Metën teksa sulmon ambasadoret

Gazetarët kapin ngushtë Metën teksa sulmon ambasadoret

Gazetarët Alban Dudushi dhe Rakipllari e kanë zënë ngushtë Ilir Metën teksa flisnin për Reformën në Drejtësi. Pyetjeve të gazetarëve Meta nuk iu është përgjigjur por u ka bërë bisht duke lëshuar deklarata politike. Ja pyetje-përgjigjet mes tyre:

 

Alban Dudushi: Po si ka mundësi që nga të njejtat seli njerëz të ndryshëm mbështesin Ramën? Ikën Vlahutin, vjen Soreca pro Ramës… Ikën Lu vjen Moses Ones mbështet prapë Ramën??? Dhe keta ju sulmojne juve…

 

Meta: Mua nuk më sulmon njeri dhe nuk më vë dot në diskutim aktet e mia ligjore dhe ti shërbej në mënyrë të verbër Ramës. Kështu ata nuk e nderojnë organizatën e tyre dhe nuk ndihmojnë Shqipërinë.

 

Robert Rakipllari: Po pse këta që ikin dhe vijnë gjithmonë janë pro Ramës dhe ju ju etiketojnë vetëm juve si sabotuesin e reformës?

TE TJERA

spot_img