Kur të gjithë prisnin datën e dasmës, ndahet çifti i njohur shqiptar

420

Prej kohësh përflitej se çifti i njohur dhe i komentuar në media, boksieri Robin Krasniqi dhe modelja Heidi Lushtaku i kanë dhënë fund lidhjes e, me sa duket, thashethemet kanë qenë të vërteta.

- PUBLICITET -

Prej 3-vjetësh të lidhur, boksieri Krasniqi dhe modelja Lushtaku, i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre. Ende nuk dihet se cila është arsyeja e ndarjes, por Prive.al ka mësuar se çifti nuk janë më bashkë, madje ata as nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në llogaritë përkatëse. Ndryshe nga ç’ishim mësuar muaj më parë, Heidi dhe Krasniqi tani nuk postojnë më foto me njëri-tjetrin.

Ende nga çifti nuk ka asnjë konfirmim për çka po përflitet në portale, megjithatë Heidi dhe Robini nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram, ndaj kuptohet që diçka ka ndodhur.

Ata i kanë fshirë edhe fotot me njëri-tjetrin, shenjë që tregon se, për fat të keq, martesë nuk do të kemi.

- PUBLICITET -