Vajza bën shqiponjën para lojtarit, mediat në Francë: Na vërshëllyen himnin!

413

Ne ndeshjen Shqiperi-France ajo që bëri përshtypje në nisjen e takimit ishin emocionet e panumërta që dhuruan tifozët, teksa kulmoi me himnin e Shqipërisë.

PUBLICITET

Por nga ana tjetër, ka pasur vërshëllima për Francën gjatë himnit, duke mos e harruar atë gafë të madhe që iu bë Shqipërisë dhe mos respektim në ndeshjen e parë.

Kjo situatë është komentuar gjerësisht nga mediat në Francë, ndërsa vajza që gjendej para një prej lojtarëve të Francës ka bërë shqiponjën teksa kamera po afrohej. /Sport Ekspres/

PUBLICITET