Tërmet 3.6 ballë ndjehet fort në Shqiperi. Ja ku ka qenë epiqendra e tij

230

Janë ndjerë lëkundje të forta tërmeti në Tiranë. Raportohet që forca e tërmetit ka qenë 3.6 ballë të shkallës Rihter.

PUBLICITET

Epiqendra e tërmetit mendohet të ketë qenë sërish në Durrës, 23 kilometra të Tiranës dhe 16 kilometra në Perëndim të Bulqizës

PUBLICITET