“O kafshë…”, nuk përfundon dot fjalët e skenarit, shpërthen Bleona Qerreti

Bes Kallaku ishte sot i ftuar në emisionin “Rudina” për të folur për filmin e tij të ri “Falco” dhe sakrificat që ka bërë për të arritur ëndrrën e tij më të madhe, kinematografinë.

Aktori i njohur i humorit u shpreh se filmi i tij i ri është “arritja më e madhe artistike vetjake”. Ai u shpreh se ka sakrifikuar shumë për të punuar me xhirimet duke qëndruar larg familjes.

Gjatë kohës që ai ishte në studio, në ekran u shfaqën edhe pjesë nga prapaskenat e filmit, ku më shpërthyesja duket se ka qënë këngëtarja Bleona Qereti. Edhe pse ndonjëherë nuk i përfundonte pjesët e saj, sërish Bleona nuk ia toleronte vetes duke u treguar edhe e ashpër herë pas here.

Bleona Qereti: Atë që nuk ua ka dhënë njëri. Atë që iu jeni koshientë që ndodh jashtë këtij vendi. Unë si Bleona angazhohem se do ta kaloj në vitrina në muze dhe nuk ia jap njeriu. si Frida Kodra do t’ua jap unë mos e çani

Bleona Qereti: Po ça thu mi zemër…ooo o kafshë. Edhe njëherë moj kafshë, moj kafshë!

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura...