Rudina Dembacaj e pranon publikisht se po ndahet: Kemi hapur padi , por kemi një mrekulli

Pas shumë lajmesh, thashethemesh dhe dyshimesh Rudina Demabcaj ka pranuar publikisht se është ndarë nga burri i saj. E ftuar në “Wake Up” Rudina Dembacaj pohoi lajmet e ndarjes së saj nga bashkëshorti.

“Kemi hapur një padi që në qershor. Po është e vërtetë, jemi në një procedurë divorci. Po unë dhe Aleksi kemi një mrekulli që quhet Viktoria, por është e vërtetë që po divorcohemi”, tha moderatorja.

Ishte Dosja.al media e parë e cila la lajmin e Demancaj u dha fund martesës disavjeçare me burrin e saj Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë.

Dritat më të mahnitshme të Krishtlindjeve nëpër botë

Në Krishtlindje, qytetet ndriçojnë, kopshtet publike janë të ngjyrosura dhe rrugët, sheshet rikrijojnë atmosferën e Krishtlindjes, lumturisë dhe dashurinë e vërtetë…   Ka vende ku dekorimet...

Boshatisja e klasave/ Shkolla e fshatit që u kthe në hambar, e mbyllur që në 2019

Në vend të nxënësve, në banka ka dru, lopata, materiale ndërtimi dhe ushqim për bagëtitë.   Më 27 maj të vitit 2019, ishte dita e fundit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME