Rudina Dembacaj e pranon publikisht se po ndahet: Kemi hapur padi , por kemi një mrekulli

Pas shumë lajmesh, thashethemesh dhe dyshimesh Rudina Demabcaj ka pranuar publikisht se është ndarë nga burri i saj. E ftuar në “Wake Up” Rudina Dembacaj pohoi lajmet e ndarjes së saj nga bashkëshorti.

“Kemi hapur një padi që në qershor. Po është e vërtetë, jemi në një procedurë divorci. Po unë dhe Aleksi kemi një mrekulli që quhet Viktoria, por është e vërtetë që po divorcohemi”, tha moderatorja.

Ishte Dosja.al media e parë e cila la lajmin e Demancaj u dha fund martesës disavjeçare me burrin e saj Aleksin, me të cilin ka edhe një vajzë.

TE TJERA